Фармацевтика в Україні: потенціал зростання

2 липня 2018, 10:00
Позиція
 Автор інфографічного атласу

Автор інфографічного атласу "Фармацевтика України" – контент-маркетингове агентство TOP LEAD. Партнери довідника – юридична фірма AEQUO, фармацевтична фірма "Дарниця"

Олександр Мамуня, партнер, AEQUO

"У фармацевтичній галузі надзвичайно актуальним стає питання захисту прав інтелектуальної власності. Зокрема через величезні витрати на розроблення лікарських засобів і тривалість процесу виробники захищають формулу лікарських засобів патентом.

Відео дня

Ринок стає все складнішим. Вкрай важливо не просто продавати або виробляти, необхідно створювати щось принципово нове. Це і є найбільша цінність, до якої необхідно прагнути в Україні, і це те, чого вже досягли в країнах з розвиненою економікою. Ми не повинні бути просто споживачами, потрібно бути і творцями. Патенти на винаходи, промислові зразки, оригінальні упаковки та засоби індивідуалізації – ось за чим майбутнє".

Сергій Денисенко, радник, AEQUO

"Ринок лікарських засобів вже давно став об'єктом пильної уваги Антимонопольного комітету України. За останні роки на ньому було здійснено чимало злиттів і поглинань, які вимагали погодження з Комітетом, а також проведено ряд розслідувань, які набули широкого публічного розголосу та стали предметом детального обговорення в колах експертів і спорів в судах.

У зв'язку з високою соціальною значимістю товару, під мікроскопом Комітету опинилися всі учасники ринку – від фармвиробників до аптек. При цьому, поки що не доводиться говорити про те, що ситуація незабаром зміниться. Навпаки, як видно – ринок зростає і формує нове конкурентне середовище, в якому компанії змушені конкурувати інноваціями та поводитись агресивніше, щоб не відставати від своїх конкурентів".

Інфографічний атлас доступний за посиланням

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в регіоні за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

aequo.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X