FT дізналася, як Facebook збирається «зачаровувати» адміністрацію Байдена

23 листопада 2020, 12:04

Facebook хоче налагодити відносини з адміністрацією Джо Байдена, оскільки під час його президентської каденції компанії може загрожувати посилення регулювання її діяльності або навіть примусове розділення.

Про це пише газета Financial Times.

За даними видання, у компанії є план, як «зачарувати» нову адміністрацію. Топ-менеджери Facebook мають намір активно заохочувати користувачів соцмережі вакцинуватися від коронавірусу і ділитися контентом про Паризьку кліматичну угоду, до якої США можуть приєднатися при Байдені після виходу при Трампі.

Відео дня

FT зазначає, що високопоставлені демократи давно критикують Facebook. Соцмережу звинувачують в тому, що вона недостатньо бореться з дезінформацією. Після виборів в США Білл Руссо, заступник директора зі зв'язків з громадськістю кампанії Байдена, опублікував серію твітів з критикою на адресу Facebook через дезінформацію.

У компанії сподіваються, що налагодити відносини допоможе Нік Клегг, віце-президент Facebook з міжнародних справ. Він був заступником прем'єра Великобританії за часів, коли Байден обіймав посаду віце-президента США.

Газета пише, що наступні кілька років, ймовірно, стануть одним з найважливіших періодів в історії Facebook. В цей час стане ясно, чи продовжить вона існувати в своєму нинішньому вигляді. Федеральна торгова комісія і прокурори проводять розслідування проти Facebook на предмет порушення антимонопольних законів. Компанію можуть навіть примусово розділити.

«Багато демократів зараз просто ненавидять Facebook», - зазначив в коментарі FT високопоставлений співробітник компанії.

Глав великих американських технологічних компаній кілька разів викликали на слухання в Конгрес США. Парламентарі звинувачують їх у тому, що вони збирають дані про конкурентів, щоб захистити своє становище, а також стримують конкуренцію, скуповуючи інших гравців і копіюючи їх продукти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X