Британія оштрафувала Facebook майже на $70 млн через Giphy

20 жовтня 2021, 18:08

Британський регулятор оштрафував Facebook майже на $70 млн через угоди про покупку сервісу Giphy. Раніше повідомлялося, що компанію можуть змусити продати Giphy через шкоду конкуренції.

Британський регулятор по конкуренції оштрафував компанію Facebook на 50,5 мільйона фунтів - $69,6 млн, передає Reuters.

Штраф на компанію наклали через те, що компанія не надала повну інформацію про угоду з придбання платформи GIF-зображень Giphy,

Відео дня

«Ми попередили Facebook, що відмова надати нам важливу інформацію є порушенням порядку, але навіть після програшу апеляції в двох різних судах Facebook продовжував ігнорувати свої юридичні зобов'язання», - заявили в британському регуляторі.

За словами представника регулятора, такий захід «повинна служити попередженням для будь-якої компанії, яка вважає, вона вище закону».

У свою чергу в Facebook вважають рішення регулятора накласти на компанію штраф - несправедливим.

У серпні цього року повідомлялося, що британський регулятор може змусити Facebook продати сервіс анімованих зображень Giphy. Регулятор вважає, що угода завдала збитку ринку медійної реклами.

Нагадаємо, що в травні минулого року Facebook купила сервіс гіфок Giphy за $400 млн. Угода стала для Giphy зниженням - максимальна оцінка проєкту доходила до $600 млн.

У червні того ж року британське Управління із захисту конкуренції і ринків (CMA) почало перевірку щодо купівлі компанією Facebook сервісу гифок Giphy .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X