Facebook не буде відмовлятися від таргетованої політичної реклами напередодні виборів в США

9 січня 2020, 14:58

Користувачам обіцяють дати більший контроль над рекламою у стрічці.

Соціальна мережа Facebook не відмовлятиметься таргетованої політичної реклами, повідомляє The Washington Post.

Замість відмови від політичної реклами, у Facebook обіцяють дати користувачам більший контроль над рекламними повідомленнями. Зокрема, у користувачів з'явиться можливість скоротити в стрічці кількість матеріалів про політичних кандидатів і соціальні проблеми. У Facebook планують почати його використання нового інструменту влітку 2020 року.

Відео дня

Також користувачі зможуть відмовитися від реклами, при націленні якої використовувалися їх дані, зокрема - електронна пошта.

У компанії відзначили, що прислухаються до критики користувачів на адресу правил розміщення політичної реклами, проте не збираються повністю від неї відмовлятися, як це зробив Twitter.

«Хоча Twitter вирішив блокувати політичну рекламу, а Google вирішив обмежити таргетинг політичної реклами, ми вирішили розширити прозорість і надати більше контролю людям, коли мова заходить про політичну рекламу», - зазначив директор з управління продуктом Facebook Роб Лезерн.

Також в Facebook впевнені, що уряд повинен встановлювати межі того, що рекламодавці можуть робити на виборах.

Нагадаємо, що в цьому році Facebook планує запустити в Україні спеціальну програму, яка буде позначати маніпуляції в стрічці новин.

Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада 2020 року. На них може бути обраний 46-й Президент Сполучених Штатів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X