Фабрика Roshen в Липецьку закрита, перевірив особисто - журналіст Цимбалюк

24 січня 2019, 15:38

Липецька кондитерська фабрика Roshen наразі закрита, заявив спеціальний кореспондент УНІАН в Москві Роман Цимбалюк, який відвідав російський Липецьк.

"Я їздив в Липецьк, як ви, мабуть, здогадалися, інспектував фабрики [крім Липецька, ще одна фабрика побудована в селі Сенцово, - Ред.] нашого президента. Вони закриті, так - особисто дивився. Так що треба в Росію їхати зі своїм Рошеном", - повідомив він НВ.

Відео дня

Роман Цимбалюк дасть інтерв'ю Юрію Мацарському в програмі Має слово на Радіо НВ завтра о 14:00

Нагадаємо, 14 січня 2015 року під час підсумкової прес-конференції президент України Петро Порошенко заявив про підписання договору, за яким він передав свою частку в кондитерській корпорації Roshen в незалежний "сліпий траст".

19 березня 2016 в російському Липецьку поліцейські і ОМОН заблокували кондитерську фабрику Roshen. Директор фабрики Костянтин Бакулін заявив, що блокування підприємства фактично є рейдерським захопленням.

З 15 вересня кондитерські фабрики Roshen в Липецьку і селі Сенцово призупинили роботу через зниження збуту.

Закриття підприємства в Липецьку відбулося в січні 2017 року з економічних і політичних причин.

1 квітня 2017 року на фабриці було повністю зупинено все виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо- і теплопостачання. Процес консервації завершився в червні 2017 року.

28 квітня того ж року Roshen заявила про арешт майна своєї фабрики в російському Липецьку загальною вартістю 2 млрд рублів.

22 грудня 2018 року Басманний суд Москви продовжив арешт нерухомого майна і земельних ділянок кондитерської фабрики в Липецьку на три місяці.

Показати ще новини
Радіо NV
X