EVO переходить на віддалену роботу назавжди

3 липня 2020, 10:49

В EVO вважають, що повний перехід на віддалену роботу дасть компанії гнучкість у розвитку.

Група компаній EVO вирішила перейти на віддалену роботу на постійній основі, перетворивши офіс в коворкінг. Про це на своїй сторінці в Facebook написав CEO EVO Микола Палієнко.

Відео дня

«Минулого четверга 25-го червня відбулася ще одна подія, яка сильно вплине на майбутнє нашої компанії. Ми вирішили поміняти формат роботи і стати переважно віддаленою компанією», - написав Палієнко.

Палієнко підкреслив, що це рішення допоможе компанії адаптуватися до режиму віддаленої роботи по-справжньому, а не ставитися до цього як до тимчасового режиму.

«Ми віримо, що продуктивність підвищиться, якщо ми поміняємося і адаптуємо наші операційні фреймворки під нову реальність», - підкреслив він.

В EVO вважають, що перехід на удаленку дозволить компанії збільшити радіус охоплення при пошуку співробітників, дасть гнучкість у розвитку, підвищить продуктивність і задоволеність персоналу і забезпечить системні, якісні комунікації.

Як наголошується в опублікованому Палієнко маніфесті EVO, 88% лідерського складу компанії вірять в те, що повний перехід на роботу з дому буде вдалим.

Нагадаємо, що в 2018 році EVO і Rozetka закрили операцію зі злиття. Об'єднана компанія управляється радою директорів, до якої входять представники обох сторін.

EVO - українська IT-компанія, яка створила українські маркетплейси і онлайн-сервіси, де підприємці продають свої товари і послуги. Проекти групи працюють в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X