Визначена компанія, яка запровадить послугу перенесення мобільного номеру

21 квітня 2016, 15:57
Під час повторного розгляду пропозицій від бажаючих запровадити MNP Український держцентр радіочастот визнав переможцем іншу компанію, ніж три місяці тому

Сьогодні Український державний центр радіочастот (УДЦР) визнав переможцем ЕС АЙ Центр у торгах на запровадження послуги збереження мобільного номера при переході до іншого оператора (MNP). УДЦР виконав рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) куди звернувся ЕС АЙ Центр, який не визнав попередній підсумок тендеру.

Відео дня

УДЦР 27 січня цього року визнав переможцем конкурсу Діалінк, який пообіцяв запустити MNP за 71,8 млн грн. Із цим рішенням не погодився ЕС АЙ Центр, пропозиція якого була значно меншою (39,58 млн грн.). УДЦР відхилив пропозицію Ес Ай Центр, тому що він єдиний із шести учасників торгів не включив у ціну проекту вартість технічної підтримки.

Підприємство звернулося в АМКУ з вимогою скасувати результати торгів і зобов’язати УДЦР наново провести оцінку конкурсних пропозицій. АМКУ 18 березня поточного року не погодився із аргументами УДЦР і задовільнив скаргу ЕС АЙ Центр.

Присутній на торгах голова Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації Олександр Животовський зазначив, що сьогодні відбувся «вже другий підхід до оголошення конкурсу». «Дуже хотілося би від фази судових тяжб перейти до фази запровадження», - підкреслив він. Подальше оскарження може призвести до ще одного повторного тендеру, який теж може бути оскарженим, зазначив Животовський.

Представник компанії Медіафон, рішення для MNP якої запропонував Діалінк, після завершення торгів заявив, що не погоджується з підсумками і буде їх оскаржувати.

У торгах окрім двох згаданих підприємств також прийняли участь Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), Т4В (Польща, 82,28 млн грн) і Українські спеціальні системи (89,27 млн грн).

Показати ще новини
Радіо НВ
X