Епіцентр придумав, що робити з купленою у ОККО нафтобазою

16 травня 2018, 16:07

Група компаній Епіцентр К, яка в останні два роки активно розвиває аграрний напрямок бізнесу, має намір у 2018 році побудувати елеватор потужністю 100 тис. тонн на території нафтобази, придбаної у головної компанії OKKO Group - концерну Галнафтогаз.

Про це повідомила прес-служба Епіцентру, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що даний комплекс нафтобази власник не використав за призначенням понад 10 років, його роботу концерн відновлювати не планував.

Відео дня


Концерн Галнафтогаз управляє однією з найбільших автозаправних мереж в Україні. У його склад входить близько 440 АЗК, більшість - під брендом ОККО. Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов.


"На земельній ділянці площею 6,6 га плануємо вже цього року звести сучасний елеватор потужністю 100 тис. тонн (зберігання зерна). Також в цьому році розглядається можливість розширення Вінницького елеватора на 72 тис. тонн, Закупнянського - на 66 тис. тонн і будівництво нового потужністю 120 тис. тонн в смт Вапнярка Вінницької області", - розповіли в Епіцентрі.

При цьому уточнюється, що питання про торгівлю нафтопродуктами засновниками компанії в даний час не вивчається і не розглядається.

Нещодавно Антимонопольний комітет України дозволив Епіцентру придбати нафтобазу концерну Галнафтогаз.

Раніше генеральний директор Епіцентру Петро Михайлишин заявляв, що мажоритарні власники групи Олександр і Галина Гереги за останні два роки інвестували в аграрний бізнес $150 млн.


Епіцентр - мережа будівельних магазинів в Україні, заснована в 2003 році. Епіцентр К оперує мережею гіпермаркетів, мажоритарним власниками компанії є подружжя Олександр і Галина Гереги.

Згідно зі звітом АМКУ за 2017 рік, частка мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр на ринку Києва склала 53%.

Сім'я Герег почала будувати аграрний бізнес ще в 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п'яти регіонах України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X