Коронавірус призвів до найбільшої кризи у туристичній індустрії з 2001 року — Bloomberg

5 березня 2020, 13:33

Втрати індустрії туризму через поширення коронавірусу можуть становити до $47 млрд на місяць, втрати авіакомпаній — до $30 млрд.

Поширення коронавірусу COVID-19 стало найбільшим ударом по глобальній індустрії туризму з 2001 року, коли спад був викликаний терактами у США, війною в Іраку і спалахом атипової пневмонії (SARS). Про це пише Bloomberg.

Відео дня

За оцінкою Всесвітньої асоціації ділових подорожей, масштаби втрат індустрії туризму через спалах коронавірусу можуть становити до $47 млрд щомісяця.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту прогнозує скорочення виручки у $30 млрд через падіння продажів авіаквитків.

Видання наводить у приклад ситуацію в Італії. Так, в готелях на озері Комо було скасовано більше половини бронювань номерів. Президент асоціації готельєрів Комо Роберто Кассані заявив, що з такою кризою галузь ніколи не стикалася. «У нас були підйоми і падіння, але не було нічого схожого на те, що відбувається зараз. Американські туристи особливо, мабуть, стали жертвами колективного психозу. Я справді стурбований», — сказав він.

Також видання зазначає, що багато бізнес-мандрівників, які зазвичай заповнюють спад туристичної індустрії в зимові місяці, теж відмовилися від поїздок, оскільки такі компанії як Facebook і Google скасовують особисті зустрічі і заходи, віддаючи перевагу онлайн-спілкуванню. А компанії L’Oreal, Nestle і Cargill призупинили поїздки співробітників по всьому світу найближчими тижнями.

Як повідомлялося, через поширення коронавірусу вперше було скасовано проведення Женевського автосалону. Також повідомлялося, що український лоукостер SkyUp призупинив рейси до Північної Італії.

Станом на 5 березня кількість заражених коронавірусом зросла до 94 752 осіб, кількість померлих — 3249 осіб.


Показати ще новини
Радіо NV
X