Поки що на три тижні. Ryanair скорочує польоти до Італії на 25%

3 березня 2020, 09:31

У Ryanair відзначили істотне скорочення замовлень польотів до Італії і неявку на рейси пасажирів, які раніше забронювали квитки.

Найбільший європейський лоукостер Ryanair скоротить програму коротких перельотів до Італії і з цієї країни на 25%, повідомили в авіакомпанії.

Скорочення планується на період із 17 березня по 8 квітня 2020 року.

Відео дня

У компанії заявили про значне скорочення замовлень квитків на кінець березня — початок квітня через поширення коронавірусу COVID-19.

Крім того, в Ryanair відзначили зростанням кількості пасажирів, які забронювати квитки, але не з’явилися на рейсах, особливо до Італії та з неї.

«Ryanair продовжить уважно відслідковувати бронювання і адаптувати розклад польотів відповідно до подальшого розвитку ситуації. Компанія тісно співпрацює з владою держав і виконує всі рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського агентства з безпеки польотів для забезпечення здоров’я наших клієнтів», — сказано в повідомленні.

Ryanair не виконує рейсів із аеропортів України до Італії.

Раніше повідомлялося, що авіакомпанія МАУ не планує скорочувати програму польотів з України до Італії.

Станом на вівторок, 3 березня, кількість заражених новим типом коронавірусу COVID-19 у всьому світі становить 90 182 особи. Більшість заражених (80 026) знаходяться на території Китаю. Число інфікованих у інших країнах за понеділок, 2 березня, зросло до 10 156 осіб. У Південній Кореї - 4335 хворих, померли 26 осіб, в Італії - 2036 хворих, померли 52, в Ірані - 1,5 тис., померли 66.

Показати ще новини
Радіо НВ
X