Інвестували 350 млн грн. Епіцентр відкрив свій ІТ-підрозділ у Хмельницькій області

17 грудня 2021, 12:28

Компанія Епіцентр відкрила у Хмельницькій області офіс свого технічного підрозділу. У проєкт інвестували 350 млн гривень за півтора року.

Група компаній Епіцентр відкрила 17 грудня власний « інтелектуальний хаб» у місті Городок Хмельницької області, в якому працюватимуть близько 600 спеціалістів IT-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів та центру комунікацій. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

" IQ-офіс стане "магнітом" для залучення перспективних кадрів, які будуть працювати на благо міста і дадуть йому новий поштовх у розвитку", - зазначили в компанії.

Також у Епіцентрі сподіваються, що інші великі компанії також почнуть інвестувати у розвиток регіональних центрів.

Реалізація проекту зайняла 1,5 роки. Технологічний офіс компанії розташувався у відремонтованій будівлі управління верстатобудівного заводу. Загалом у проект інвестували 350 млн грн. У компанії зазначили, що сума інвестицій у технологічний офіс перевищила річний бюджет міста, де він розташований.

«Ми зберегли історичну будівлю, повністю оновивши її внутрішній простір і перетворили її на сучасний технологічний офіс площею 6300 кв. м із просторими open space, місцями відпочинку та навіть гейм-кімнатами», — зазначив співзасновник групи компаній Епіцентр К Олександр Герега.

У перспективі поруч із офісом планується будівництво готелю.

Раніше повідомлялося, що Епіцентр планує у найближчі два роки відкрити 50 торгових центрів в Україні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X