Енергохолдинг Ахметова змінив збиток на прибуток

0 коментувати
Дохід ДТЕК Енерго в звітному періоді зріс на 20%
Фото: ДТЕК

Дохід ДТЕК Енерго в звітному періоді зріс на 20%

Компанія ДТЕК Енерго в першому кварталі 2018 року отримала 4,3 млрд грн чистого прибутку проти 5,4 млрд грн чистого збитку за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в квартальному звіті ДТЕК, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії відзначили, що в першому кварталі минулого року збиток від втрати компаній на непідконтрольній території (НКТ) оцінювався майже в 7 млрд грн. Звітність за січень-березень 2018 року підготовлена без урахування цього чинника.

Крім того, поліпшення показника пов'язане зі стабілізацією гривні. Так, прибуток від курсової різниці становить 2,8 млрд грн проти 0,3 млрд грн збитку в першому кварталі минулого року.

Дохід ДТЕК Енерго в звітному періоді зріс на 20% (7,7 млрд грн) в порівнянні з січнем-березнем минулого року - до 46,4 млрд грн, тоді як валовий прибуток зменшився на 11,4% (0,7 млрд грн), до 5,2 млрд грн.

Нагадаємо, що в 2017 році ДТЕК Енерго отримав збиток 2,9 млрд грн, а виручка за минулий рік становила 140,9 млрд грн.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: