Енергохолдинг Ахметова змінив збиток на прибуток

31 травня 2018, 14:10

Компанія ДТЕК Енерго в першому кварталі 2018 року отримала 4,3 млрд грн чистого прибутку проти 5,4 млрд грн чистого збитку за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в квартальному звіті ДТЕК, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії відзначили, що в першому кварталі минулого року збиток від втрати компаній на непідконтрольній території (НКТ) оцінювався майже в 7 млрд грн. Звітність за січень-березень 2018 року підготовлена без урахування цього чинника.

Відео дня

Крім того, поліпшення показника пов'язане зі стабілізацією гривні. Так, прибуток від курсової різниці становить 2,8 млрд грн проти 0,3 млрд грн збитку в першому кварталі минулого року.

Дохід ДТЕК Енерго в звітному періоді зріс на 20% (7,7 млрд грн) в порівнянні з січнем-березнем минулого року - до 46,4 млрд грн, тоді як валовий прибуток зменшився на 11,4% (0,7 млрд грн), до 5,2 млрд грн.

Нагадаємо, що в 2017 році ДТЕК Енерго отримав збиток 2,9 млрд грн, а виручка за минулий рік становила 140,9 млрд грн.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X