Енергохолдинг Ахметова задумався про об'єднання двох шахт у Росії

29 листопада 2017, 13:51
Eнергохолдинг ДТЕК планує об'єднати у Ростовській області шахту Дальня і законсервовану шахту № 410 (обидві входять в акціонерне об'єднання Донський антрацит ДТЕК)

Про це повідомляє прес-служба губернатора Ростовської області.

Передбачається, що реалізація проекту дозволить збільшити обсяг видобутку вугілля Донським антрацитом до 1,3 млн тонн на рік.

Відео дня

Також наголошується, що видобуток з одного очисного забою на шахті Дальня досягнув з початку року 1 млн тонн вугілля. Таким чином, у період з 2014 року шахта збільшила виробничу потужність з 710 тис. до 930 тис. тонн у рік.

Слід зазначити,що проектна потужність шахти № 410, яка раніше належала компанії Сулінантраціт, становить 70 тис. тонн у рік.

Нагадаємо, у червні 2012 року ДТЕК купив у компанії Ростовський антрацит за $39 млн 100% акцій Шахтоуправління Обухівська, 100% акцій Донського антрациту і 66,7% акцій компанії Сулінантраціт, яке потім було об'єднано з Донським антрацитом. Промислові запаси вугілля цих активів оцінюються у 136 млн тонн.

З 2016 Шахтоуправління Обухівське є самостійним активом і не входить у компанію ДТЕК Енерго.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X