Енергоблок Придніпровської ТЕС перейшов на газове вугілля

27 жовтня 2017, 12:04
Придніпровська теплоелектростанція (ТЕС) (Дніпропетровська область) закінчила перехід енергоблоку №7 на спалювання вугілля газової групи

Про це повідомили в прес-службі енергохолдингу ДТЕК, передають Українські Новини.

У компанії повідомляють, що енергоблок потужністю 150 МВт був включений у мережу.

"Перехід Придніпровської ТЕС на газову марку вугілля - перший подібний проект для компанії ДТЕК. Реалізація проекту зайняла 6 місяців", - говориться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що в середині листопада станція планує запустити ще один енергоблок на газовому вугіллі - №8.

За оцінками компанії, щомісячний ефект економії імпортного вугілля завдяки переведенню двох блоків ТЕС на марку Г складе близько 90 тис. тонн.

Передбачається, що переоснащення ТЕС на вугілля марки Г одночасно дозволить зменшити шкідливі викиди в атмосферне повітря.

Згідно з висновками експертів, які розробляли проект для ДТЕК Придніпровської ТЕС, при спалюванні енергоблоками газового вугілля очікується зниження викиду таких речовин, як діоксид сірки та оксид азоту.

Нагадаємо, запаси вугілля на складах теплових електростанцій України в період з 25 вересня по 2 жовтня зменшилися на 0,6% (на 7,4 тис. т) - до 1,2 млн. т.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X