Острови мрії. Як розвивається елітний туризм під час пандемії, куди їдуть багаті мандрівники і скільки платять

15 серпня 2021, 09:09
НВ Преміум

Подорожі класу люкс стають локомотивом відновлення всієї туріндустрії: спраглі до подорожей небідні мандрівники після тривалих карантинів ладні віддати будь-які гроші, аби отримати ідеальний відпочинок у найкращих куточках світу, пише журнал НВ.

У країнська фешн-блогерка Аліна Френдій цього року двічі відпочивала на Мальдівах. Першого разу вона вирушила у романтичну подорож удвох із чоловіком, а вдруге — вже більшою компанією, з дитиною та батьками.

Відео дня

«Нам так сподобалося на Мальдівах, що ми зрозуміли: немає сенсу шукати інших варіантів, особливо коли більшість країн закриті», — каже українка про свою другу поїздку на острови.

Окрім родини Френдій цей туристичний напрямок із січня по червень 2021 року обрали ще 24,5 тис. співвітчизників. Таким чином, у першому півріччі українці стали четвертою за чисельністю групою іноземних туристів на Мальдівах, поступившись лише німцям, індійцям і росіянам. Останніх сюди прибуло близько 125 тис. — майже вчетверо більше, ніж у допандемічному 2019‑му. І це незважаючи на 30 %-е здороження турів через високий попит, пов’язаний з обмеженою кількістю відкритих для росіян країн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X