На 900 млн євро. Україна і Франція підписали угоду про постачання електровозів Alstom

13 травня 2021, 14:25

В рамках підписаного міжурядової угоди про постачання електровозів Alstom, в Укрзалізниці розраховують отримати 130 електровозів.

Україна і Франція підписали міжурядову угоду про фінансування поставки великовантажних електровозів Alstom для державної Укрзалізниці на суму до 900 млн євро. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Угода є вирішальним кроком до майбутнього проекту з постачання сучасних локомотивів, що відповідають потребам українського залізничного ринку. Крім забезпечення локомотивів, Alstom також зможе надати їх повне супутнє технічне обслуговування на рівні місцевих депо українських залізниць », - заявили в Alstom.

У компанії відзначили, що укладена країнами угода демонструє рішучу підтримку Францією програми розвитку транспорту України. Також це може забезпечити, через майбутні комерційні контракти в 2021 році, провідну позицію для Alstom в цьому плані розвитку.

За словами генерального директора Alstom Анрі Пупар-Лафаржа, реалізація такого контракту може додатково зміцнити позиції компанії в сегменті великовантажних локомотивів.

В Укрзалізниці зазначили, що за попередніми розрахунками, в рамках угоди буде придбано 130 електровозів.

Раніше повідомлялося, що Alstom готовий локалізувати в Україні до 35% виробництва і обслуговування електровозів.

Alstom відкрила представництво в Україні в липні 2018 року і згодом підписала меморандум про взаєморозуміння з Укрзалізницею. Тоді повідомлялося, що французька компанія планує запропонувати УЗ локомотиви Prima T8, які можуть тягнути до 9000 т і рухатися зі швидкістю 120 км / год, і локомотиви Prima M4 BoBo для пасажирських перевезень.

Французька машинобудівна компанія Alstom є одним зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X