Електроважмаш та Турбоатом домовилися про модернізацію Київської ГАЕС

21 березня 2017, 19:25
Завод Електроважмаш підписав контракт з ПАТ Турбоатом на виготовлення гідрогенераторів для Київської ГАЕС (Укргідроенерго)

Про це повідомила прес-служба Електроважмаша.

Так, згідно з умовами контракту, Електроважмаш спроектує і виготовить три гідрогенератори "під ключ", проведе їх складання, випробування, шеф-нагляд пуску та вводу в експлуатацію.

Відео дня

"Роботи будуть виконуватися в рамках проекту Реабілітація гідроелектростанцій, який реалізується завдяки фінансуванню Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив в. о. директора Електроважмашу Дмитро Костюк, завод постачає гідрогенератори для електростанцій Укргідроенерго з 1950-х років і має великий досвід співпраці з цією компанією.

"Тому підприємство буде брати найактивнішу участь у модернізації енергогенеруючої бази Київської ГАЕС", - сказав Костюк.


Електроважмаш спеціалізується на виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для ТЕС і АЕС, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, тягового електрообладнання для залізничного і міського транспорту. Поставляє продукцію в Росію, Індію, Казахстан, Панами, Мексики, інші країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X