Електромобілі наступають: Volkswagen звільнить 7 тис. працівників - ЗМІ

21 грудня 2018, 13:09

Німецький автомобілебудівний гігант Volkswagen AG планує скоротити близько третини співробітників двох своїх заводів у Ганновері та Емдені. Про такі наміри автомобільного концерну вдалося дізнатися впливовій німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

За даними видання, Volkswagen звільнить 7 тис. з 22 тис. працівників цих двох підприємств. Йдеться про скорочення, пов'язані з переорієнтацією європейського ринку на електромобілі та поступовою відмовою країн ЄС від машин з дизельними двигунами.

Відео дня

Як зазначає Frankfurter Allgemeine Zeitung, виробництво електромобілів вимагає меншої залученості людських ресурсів, з чим і пов'язані плани Volkswagen скоротити непотрібні робочі місця.

За даними видання, компанія розраховує скоротити штат насамперед за рахунок тих, хто виходитиме на пенсію, а також звільняється добровільно. Ряду співробітників запропонують контракти на Porsche та заводі VW у Касселі.

Концерн поки не прокоментував оприлюднені в ЗМІ цифри офіційно.

Нагадаємо, в грудні 2018 року стало відомо, що нове покоління бензинових та дизельних моторів Volkswagen, яке вийде в 2026 році, стане останнім сімейством двигунів внутрішнього згоряння в лінійці марки.

Паралельно будуть вестися роботи над двома платформами для електромобілів: MEB використовуватимуть марки Audi, SEAT, Skoda, Volkswagen та комерційні автомобілі Volkswagen, а PPE поділять Audi, Bentley і Porsche.

Первістком стане хетчбек Volkswagen ID, який вийде на ринок у 2020 році - цей електромобіль буде коштувати на рівні дизельного Volkswagen Golf. Потім з'являться Porsche Taycan і серійний варіант концепт-кара Audi E-Tron GT.

Нагадаємо, що в червні 2018 через так званий дізельгейт прокуратура міста Брауншвейг зобов'язала компанію Volkswagen AG виплатити €5 млн штрафу і €995 млн незаконно отриманого прибутку.

Дізельгейт - скандал довкола концерну Volkswagen, який вибухнув у вересні 2015 року. Компанія Audi випустила 11 мільйонів дизельних автомобілів по всьому світу, оснащених програмним забезпеченням, яке під час проведення тестів в десятки разів занижувало кількість шкідливих газів.

.

Редактор: Інна Семенова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X