Hyundai і Kia відхрестилися від переговорів з Apple щодо розробки електрокара

8 лютого 2021, 10:39

Південнокорейські Hyundai і Kia заявили, що не ведуть переговори з Apple про розробку безпілотного електрокара Apple Car.

Корейські автовиробники Hyundai Motor і Kia Motors (Дочірня компанія Hyundai) заявили, що не ведуть переговорів з Apple про розробку автономного електрокара. Про це пише CNBC .

На тлі цієї заяви акції Hyundai Motor впали на 4,41%, а акції Kia Motors - приблизно на 12%. Акції інших дочірніх компаній Hyundai, включаючи Hyundai Wia, Hyundai Mobis і Hyundai Glovis, також різко подешевшали.

Відео дня

У Hyundai Motor заявили, що отримують запити від декількох компаній про співпрацю в спільній розробці автономних електромобілів, проте поки переговори перебувають на ранній стадії.

«Hyundai Motor не веде переговори з Apple про розробку автономних транспортних засобів», - заявили в корейської компанії.

У Kia Motors, яка є другим за величиною виробником автомобілів в Південній Кореї після Hyundai, зробили аналогічну заяву. Компанія заявила, що розглядає перспективи співпраці з «декількома зарубіжними компаніями» над безпілотними електрокарами, але «нічого поки не вирішено». У компанії підкреслили, що не ведуть переговори з Apple.

Нагадаємо, що чутки про переговори Apple і Hyundai з питання спільного виробництва електромобілів з'явилися в січні цього року. У південнокорейській компанії тоді заявили, що «Apple веде переговори з безліччю світових автовиробників, включаючи Hyundai Motor». Пізніше Hyundai випустила оновлене звернення, заявивши що з нею зв'язувалися тільки потенційні партнери для розробки автономних електромобілів.

Пізніше місцеві ЗМІ повідомили, що Apple інвестує $ 3,6 млрд в KIA Motors (Входить до групи компаній Hyundai Motor Group) для виробництва Apple Car. На тлі цього повідомлення акції південнокорейського автовиробника підскочили.

Про плани Apple випустити власний електрокар в 2024 році повідомлялося ще в грудні минулого року. Однак, на думку авторитетного аналітика інвестиційної компанії TF International Securities Мін-Чі Куо, заявлений термін є занадто оптимістичним.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X