Stadler вибрав місце для локалізації виробництва в Україні — заступник голови ОП

1 червня 2021, 11:52

За словами заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, швейцарський Stadler вже вибрав місце для локалізації виробництва електричок в Україні.

Швейцарська компанія Stadler вже вибрала місце для локалізації виробництва в Україні. Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Відео дня

«Вони вже вибрали локацію в нашій країні. Проєкт, який починаємо втілювати в життя, потрібен Києву і агломераціям навколо. Комфортабельні поїзди зі стиковками до метрополітену розвантажать під'їзди до столиці», — заявив Тимошенко.

Також він додав, що Stadler передасть один або два потяги для тестування до кінця року.

Тимошенко зазначив, що проект City Exspress для Києва реалізується в межах президентської програми Велике будівництво.

Також він додав, що програма була розширена — тепер в неї також входять регіональні аеропорти в Кривому Розі, Ужгороді, Рівному, Чернівцях та інших містах. Цього року почнеться будівництво злітно-посадкових смуг.

«Ми спілкуємося з різними інвесторами, щоб вони взяли в управління концесію і термінали, оскільки з ними місцева влада може вирішити питання самостійно», — додав Тимошенко.

Протягом двох місяців планується також активізувати будівництво аеропорту в Дніпрі.

Нагадаємо, що в січні цього року президент Володимир Зеленський запропонував швейцарській компанії Stadler Rail AG взяти участь в модернізації рухомого складу української залізниці, приміського і міського рейкового транспорту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X