Ельдорадо подасть в суд на Фонд гарантування вкладів

17 листопада 2016, 16:01
Рітейлер Ельдорадо, що розвиває мережу магазинів побутової техніки та електроніки в Україні, має намір звернутися в суд з позовом до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) через звинувачення у зв'язках з банком Михайлівський і заяв про арешт мережі

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Незважаючи на відсутність будь-якого правового зв'язку Ельдорадо з банком Михайлівський, ми вітаємо останні рішення державних органів, спрямовані на врегулювання конфлікту з вкладниками цього банку... Проте вважаємо, що заява директора департаменту розслідування протиправних діянь і протидії корупції ФГВФО (Катерини Мисник – ред.) є спробою дестабілізувати роботу нашої компанії напередодні сезону високих продажів шляхом нанесення репутаційного збитку в очах покупців і бізнес-партнерів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому компанія також готує судовий позов до ФГВФО у зв'язку з заявами Мисник про необхідність накладення арешту і звернення стягнення грошових коштів з бізнесу підприємця Віктора Поліщука, в тому числі, що належить йому мережі Ельдорадо.

"Вимушені заявити, що пані Мисник, як посадова особа ФГВФО, і сам ФГВФО понесуть правову відповідальність за наслідки своїх безпідставних заяв у відповідності з законодавством України", - пояснили в компанії.

Нагадаємо, що Мисник у середу, 16 листопада, заявила, що фонд сподівається продати активи Поліщука та стягнути кошти з пов'язаних осіб, в тому числі, мережі Ельдорадо в зв'язку з банкрутством банку Михайлівський.

Показати ще новини
Радіо NV
X