Експерти назвали найбільш "перегріті" вакансії в найбільших містах України

21 жовтня 2015, 17:53
Вакансії для юристів мають найбільший попит у містах-мільйонниках - Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Одесі

Згідно з дослідженням кар'єрного порталу rabota.ua, в Києві на кожну вакансію для юриста в середньому відповідають 67 претендентів, у Харкові - 42, у Львові - 40, в Одесі - 37, у Дніпропетровську - 31.

Відео дня

"Цілком логічно, що найбільша конкуренція за посади відбувається серед офісного персоналу. І абсолютний лідер ринку - юристи. На жаль, ситуація з юристами "розрулиться" не скоро - аж надто багато різних фахівців в області юриспруденції випустили, та й продовжують випускати наші вузи. І це не враховуючи фахівців з досвідом, яким теж складно знайти роботу", - відзначають експерти.

У топ-5 найбільш популярних вакансій у Києві та Одесі також потрапили пропозиції для топ-менеджерів, фахівців з фінансів, управління персоналом і закупівель. У Харкові найвищим попитом користуються вакансії для адміністративного персоналу, фахівців з фінансів і топ-менеджерів. Також популярні вакансії для студентів і фахівців без досвіду роботи. У Дніпропетровську і Львові до п'ятірки вакансій, які отримують найбільше відгуків, увійшли пропозиції для топ-менеджерів, адміністративного персоналу, фахівців з фінансів та управління персоналом.

"Цілком зрозуміло, що офісні вакансії є найбільш популярними, оскільки багато з них універсальні - наприклад, секретарі та бухгалтери потрібні практично в будь-якій компанії. Крім того, багато з них є цікавими для старту кар'єри. І не всі бачать себе в продажах або просуванні продукції компанії. Тому кількість відгуків на офісні вакансії вища, ніж на ті, що продають", - пояснюють експерти.

Також, за їхніми словами, найбільша конкуренція серед претендентів спостерігається в Києві.

"Незважаючи на загальновідому думку про те, що роботи найбільше в Києві, і конкуренція за роботу, особливо за офісних професіях, у Києві теж найвища", - додають у компанії.

Раніше повідомлялося, що кількість вакансій для програмістів і запропонована їм середня зарплата продовжують зростати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X