Експерти назвали найбільш затребувані професії в найбільших містах України

1 березня 2016, 17:37
Найбільш затребуваними фахівцями в п'яти найбільших містах України - Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові - стали продавці-консультанти

Згідно з дослідженням кар'єрного порталу rabota.ua, посада продавця-консультанта посіла перше місце в рейтингах усіх найбільших міст. Лідерами із заробітної плати для таких фахівців стали Київ та Одеса, де середня оплата праці продавця-консультанта становить 4397 та 4216 гривень відповідно.

Відео дня

Друге-третє місце за популярністю у всіх містах, крім столиці, займає професія торгового/регіонального представника з середньою зарплатою від 5,3 тисяч гривень.

Також у Києві, Одесі та Львові активно шукають кухарів. Трохи менш затребуваними в Києві та Львові є бармени та офіціанти. Цікаво, що найбільше готові платити кухарям в Одесі: в середньому - 5784 проти 4898 в Києві та 3474 у Львові.

© rabota.ua
© rabota.ua Фото:

© rabota.ua
© rabota.ua Фото:

© rabota.ua
© rabota.ua Фото:

Найбільш високооплачуваною в рейтингу є професія IT-спеціаліста (веб-розробника). Найбільше таких фахівців шукають у Харкові, Львові та Києві.

"Найвигідніше бути веб-розробником у Львові - там платять більше на 1000 грн, ніж у розпещеній високими зарплатами ІТ-шників столиці!", - відзначають експерти порталу. Так, середня зарплата веб-розробника у Львові перевищує 22,5 тисячі гривень.

Також у всіх рейтингах затребуваних професій можна знайти посаду бухгалтера, а у багатьох містах популярними є водії та працівники складського господарства, співробітники Call-centre і інтернет-маркетологів. Як відзначають фахівці, бухгалтером, судячи з зарплати, краще бути в Києві (середня зарплата - 4,7 тис грн), а водієм - у Львові (середня зарплата - 6,8 тис грн).

© rabota.ua
© rabota.ua Фото:

© rabota.ua
© rabota.ua Фото:

"Загалом, аналітика по затребуваним професіям - заняття захоплююче. Якщо попадання косметологів у десятку київського рейтингу ще якось можна передбачити, то для багатьох залишиться загадкою, що роблять працівники СТО в одеській десятці - лагодять автомобілі автотуристів, які дісталися Південної Пальміри нашими роздовбаними дорогами?", - іронізують експерти.

Раніше експерти заявили, що вакансії для юристів є найбільш "перегрітими" в містах-мільйонниках - Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Одесі.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X