Експансія ринку. Ашан хоче запустити в Україні новий формат

14 квітня 2017, 08:47
2805
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ашан хоче відкрити в Україні мережу "магазинів біля будинку"

Ашан планує збільшити свою присутність на українському ринку продовольчого ритейла. Мережа збирається відкрити перший "магазин біля дому" до кінця цього року

Про це liga.net розповіли три джерела: керівник продовольчої мережі, компанії-постачальника і спеціаліст з нерухомості.

"Ашан зацікавлений розвивати мережу тільки в Києві, нові торгові точки з'являться в кожному районі міста. Всього близько 10 об'єктів на першому етапі", - повідомив керівник столичної продовольчої мережі.

За його інформацією, торгові точки відкриються під брендом Ашан. Директор з розвитку Ашан Україна Володимир Строкань від коментарів відмовився. Розвиток нової мережі дозволить ритейлеру прискорити темпи розвитку. Щоб реалізувати задумане, французькому ритейлеру потрібна згода свого українського партнера - Ігоря Баленка.

Як уточнює видання, Ашан готується до розвитку власної мережі "магазинів біля будинку" близько двох років. Мережа "магазинів біля будинку" дозволить Ашан вирішити проблему нестачі в Україні великих майданчиків для відкриття гіпермаркетів, розповів партнер компанії Atlas Advisors Олексій Ращупкін. Приміщень і земельних ділянок у Києві та містах-мільйонниках трохи, що може бути однією з причин повільного розвитку мережі в Україні.

Втім, пише видання, реалізувати свої плани Ашан може перешкодити давня домовленість зі своїм українським партнером Ігорем Баленко, з яким вони разом володіють мережею Фуршет. В угоді між ними прописані суворі обмеження. Без згоди французів Баленко не може розвивати на території України мережу гіпермаркетів, а Ашан - супермаркетів і магазинів біля дому. "Ведемо переговори", - повідомив виданню Ігор Баленко.


Auchan Group - один з найбільших рітейлерів у світі. На початок 2016 року в управлінні французької компанії перебували 962 гіпермаркету, 379 торгових центрів, близько 2900 "магазинів біля будинку". Рітейлер працює у 16 країнах світу, а його виручка в 2015 році склала 54,2 млрд євро. Зараз в Україні працюють 11 гіпермаркетів Ашан, останній з яких відкрито восени 2015 року. Крім того, Ашан належить 10% у мережі супермаркетів Фуршет.

Вибір редакції

Події

Вчора, 11:09

article_img
Вакарчук розповів, за якого кандидата голосуватиме на виборах
Події

Вчора, 18:08

article_img
Ольга Сумська, дитяче харчування і аудіофільм про наркотики. Найцікавіші подкасти тижня
Події

Вчора, 09:31

article_img
Шлюб за добу: в 2018 році послугою скористалися понад п’ять тисяч київських пар

Головне

Події

Вчора, 15:40

article_img
Справа Супрун: суддя заявив про самовідвід
Геополітика

Вчора, 22:17

article_img
ЄС наступного тижня прийме "азовські" санкції проти РФ - Порошенко
Футбол

Сьогодні, 00:23

article_img
Суркіс прокоментував звинувачення Павелка в несплаті Динамо податків