Експансія ринку. Ашан хоче запустити в Україні новий формат

14 квітня 2017, 08:47
Ашан планує збільшити свою присутність на українському ринку продовольчого ритейла. Мережа збирається відкрити перший "магазин біля дому" до кінця цього року

Про це liga.net розповіли три джерела: керівник продовольчої мережі, компанії-постачальника і спеціаліст з нерухомості.

"Ашан зацікавлений розвивати мережу тільки в Києві, нові торгові точки з'являться в кожному районі міста. Всього близько 10 об'єктів на першому етапі", - повідомив керівник столичної продовольчої мережі.

Відео дня

За його інформацією, торгові точки відкриються під брендом Ашан. Директор з розвитку Ашан Україна Володимир Строкань від коментарів відмовився. Розвиток нової мережі дозволить ритейлеру прискорити темпи розвитку. Щоб реалізувати задумане, французькому ритейлеру потрібна згода свого українського партнера - Ігоря Баленка.

Як уточнює видання, Ашан готується до розвитку власної мережі "магазинів біля будинку" близько двох років. Мережа "магазинів біля будинку" дозволить Ашан вирішити проблему нестачі в Україні великих майданчиків для відкриття гіпермаркетів, розповів партнер компанії Atlas Advisors Олексій Ращупкін. Приміщень і земельних ділянок у Києві та містах-мільйонниках трохи, що може бути однією з причин повільного розвитку мережі в Україні.

Втім, пише видання, реалізувати свої плани Ашан може перешкодити давня домовленість зі своїм українським партнером Ігорем Баленко, з яким вони разом володіють мережею Фуршет. В угоді між ними прописані суворі обмеження. Без згоди французів Баленко не може розвивати на території України мережу гіпермаркетів, а Ашан - супермаркетів і магазинів біля дому. "Ведемо переговори", - повідомив виданню Ігор Баленко.


Auchan Group - один з найбільших рітейлерів у світі. На початок 2016 року в управлінні французької компанії перебували 962 гіпермаркету, 379 торгових центрів, близько 2900 "магазинів біля будинку". Рітейлер працює у 16 країнах світу, а його виручка в 2015 році склала 54,2 млрд євро. Зараз в Україні працюють 11 гіпермаркетів Ашан, останній з яких відкрито восени 2015 року. Крім того, Ашан належить 10% у мережі супермаркетів Фуршет.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X