Експансія на захід. АТБ купує мережу магазинів Барвінок – ЗМІ

18 листопада 2016, 11:52
До кінця року АТБ завершить операцію з купівлі великої західноукраїнської мережі магазинів біля будинку Барвінок

Про це розповіли відразу 4 джерела - директор великої продовольчої мережі, два директори продовольчих компаній і інвестбанкір, пише liga.net.

"АТБ претендує на 17 з 27 магазинів мережі, йдеться про продаж не всього бізнесу, а тільки приміщень, обладнання та товарних залишків", - повідомив інвестбанкір, що побажав залишитися неназваним.

Відео дня

Суму угоди він оцінює в €5-6 млн.

При цьому, прес-служба АТБ і партнер компанії Horizon Capital (співвласник компанії Євротек) Костянтин Магалецький від коментарів відмовилися. Отримати коментар співвласника компанії Євротек Михайла Весельського не вдалося: телефон бізнесмена не відповідав.

Угода дозволить АТБ, якою володіють Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, вийти на ринок Західної України.

Відзначається, що за останні вісім років мережа Барвінок змінювала власників кілька разів. У 2008 році львівська компанія Інтермаркет екс-депутата Львівської міськради Романа Шлапака продала мережу з 17 магазинів польському інвестиційному фонду Abris Capital.

В кінці минулого року Abris Capital продав свій роздрібний актив компанії Євротек Михайла Весельського, який, за оцінками експертів, заплатив за нього не менше €10-12 млн.

Представники АТБ раніше заявляли про намір розвиватися у західному регіоні країни, а восени рітейлер відкрив перші три своїх магазину у Дрогобичі, Стрию та Львові. Угода дозволить АТБ посилити свої позиції. На кінець третього кварталу рітейлер керував мережею з 791 магазину, а його частка українського ринку продовольчого роздробу в 2015 році сягнула 9,8%. За підсумками 2015 року компанія показала 46,7 млрд грн виручки.

Показати ще новини
Радіо НВ
X