Експансія в Європу. PayPal домовився про партнерство з Samsung і Visa

19 липня 2017, 12:23
Платіжна система PayPal домовилася з Visa про можливість випуску власних дебетових карт в Європі. Таким чином, PayPal робить ще один крок в бік сервісів традиційного банківського рітейлу, пише Коммерсант

Відзначається, що компанії підписали угоду про співробітництво у наданні платіжних послуг в Європі. Поширення PayPal, що дозволяє користувачам робити платежі безпосередньо з банківського рахунку, негативно впливає на діяльність операторів платіжних карт, таких як Visa і MasterCard.

Відео дня

PayPal вже випускає передплачені картки спільно з MasterCard в деяких країнах, наприклад в Італії, а також дебетові карти за угодою з Visa у США.

Крім того, PayPal також оголосила про партнерство з корпорацією Samsung Electronics. Тепер користувачі мобільного платіжної системи Samsung Pay зможуть вибрати PayPal в якості основного способу оплати покупок в додатках, а також онлайн-і звичайних магазинах.

В платіжній платформі Braintree, що належить PayPal, користувачі також зможуть вибрати в якості варіанту оплати Samsung Pay. Спочатку така можливість з'явиться у користувачів в США, потім вона буде поширена на інші країни.

Раніше НВ Бізнес повідомляв, що Укрпошта стала членом платіжної системи Mastercard.

Також китайський інтернет-гігант Tencent з понеділка запустив власну платіжну систему WeChat Pay в країнах Європи, щоб розширити конкуренцію з Alipay, що належить групі Alibaba.

Показати ще новини
Радіо НВ
X