«Втратиш цей шанс — заплатиш життям». Ексголова Nissan і Renault розповів про втечу з Японії в коробці

14 липня 2021, 09:12

Ексголова альянсу Nissan, Renault і Mitsubishi Карлос Гон розповів, що 30 хвилин провів в коробці для музичних інструментів, очікуючи вильоту літака з Японії.

31 грудня 2019 року Гон заявив, що втік до Лівану від японського  « неправосуддя і політичних гонінь». З листопада 2018-го по квітень 2019 року Гона чотири рази арештовували в рамках справи про приховування доходів і незаконне збагачення. Вийшовши під заставу $20 млн, Гон здійснив втечу з Японії в багажі приватного літака, найнявши для цього, як стверджують правоохоронці, американську охоронну фірму, створену колишніми «морськими котиками».

Відео дня

«30 хвилин очікування в коробці в літаку в очікуванні його зльоту, напевно, були найдовшим періодом очікування, яке я коли-небудь відчував у своєму житті», - сказав він в інтерв'ю BBC.

За словами Гона, здавалося, що ці півгодини тривали півтора року.

Він зазначив, що ідея використовувати для втечі велику коробку, в яких зазвичай перевозять музичні інструменти, «була найбільш логічною, особливо з огляду на те, що приблизно в цей час в Японії проводилося багато концертів».

«Коли залазиш в ящик, не думаєш про минуле, не думаєш про майбутнє, просто думаєш про момент... Немає страху, немає ніяких емоцій, крім величезної концентрації на тому, що "це твій шанс, не можна його втратити. Якщо ти його втратиш, то заплатиш своїм життям, життям заручника в Японії», - додав Гон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X