Екс-заступник міністра фінансів заявила про ризики України стати офшорною країною

6 червня 2018, 21:20

Україна може потрапити до списку офшорних країн, і це означає, що усі транзакції з нею будуть під пильним банківським контролем, що відлякає інвестиції.

Про це заявила екс-заступник міністра фінансів Олена Макєєва в ефірі Радіо НВ.

"Зараз повністю заморожена робота в напрямку деофшоризації. Я говорю не про закон, а про те, що ми вже півроку чекаємо на те, щоб міністр міг підписати багатосторонню угоду, яка дозволить виконати нам два кроки за програмою BEPS, яка веде боротьбу з розмивання податкової бази і виведенням прибутку за кордон", - сказала вона.

Відео дня

Також Макєєва додала, що у кінці червня буде церемонія, на якій ще більше країн виконають ці умови, і Україна залишиться однією країною, яка не виконує всіх установ цієї програми. Причиною таких дій є вигода офшорів, вважає екс-заступник міністра.


BEPS - план дій ОЕСР для протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування. Понад 100 країн та юрисдикцій співпрацюють для реалізації заходів BEPS.


Нагадаємо, що 5 грудня 2017 року міністри фінансів країн ЄС затвердили чорний список "податкових гаваней", до якого увійшли 17 юрисдикцій за межами Євросоюзу.

Показати ще новини
Радіо NV
X