Екс-радник Януковича може стати новим членом наглядової ради Нафтогазу - ЗМІ

12 вересня 2017, 14:29
Робоча група номінаційного комітету, який функціонує при Міністерстві економіки, завершила відбір кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради компанії Нафтогаз України

Про це повідомило джерело на ринку, передає ЭП.

За попередніми даними, список складається з п'яти кандидатів, відібраних з чотирьох десятків претендентів.

До нього увійшли Юлія Берещенко (виходець з Фонду гарантування вкладів), Надія Васильєва (співробітник Майкрософт Україна), Дмитро Литвак (партнер Ernst & Young), Ян чадам (співробітник польської газотранспортної компанії Gaz-System) і Ігор Мітюков.

Відео дня

Крім того, джерело вважає, що найбільші шанси стати новим членом наглядової ради має Мітюков, тому що в цій п'ятірці він набрав найбільше балів. Кандидатура незалежного члена наглядової ради буде відібрана в кінці вересня.

Нагадаємо, 6 вересня член наглядової ради Нафтогазу України, незалежний директор Чарльз Проктор, пішов зі свого поста через зрив реформ.


Ігор Мітюков український економіст-фінансист, політик. Безпартійний.

В 1997-2001 роках очолював Мінфін. До 2005 року був послом України у Великобританії та Північній Ірландії, також представляв Україну в Міжнародній морській організації.

У 2006-му Мітюков був радником на той час прем'єр-міністра України Віктора Януковича, а в 2010-му - позаштатним радником екс-президента Януковича.

Показати ще новини
Радіо NV
X