Екс-нардеп Микитась підтвердив вихід з будівельного бізнесу

20 вересня 2019, 17:00

Бывший народный депутат Украины Максим Микитась продал компанию Укрбуд Девелопмент и больше не имеет отношения к строительному рынку

Екс-нардеп Максим Микитась підтвердив продаж свого будівельного бізнесу. "Для когоcm новина про продаж "Укрбуд Девелопмент" стала несподіванкою, але угода не спонтанна. До цього рішення я йшов давно, і, нарешті, багато процесів вдалось фіналізувати. За останні місяці було проведено детальний аудит, приведена в порядок організаційна структура компанії, оптимізована маса процесів як будівельних, так і фінансових. і угода відбулася", - написав Микитась в facebok.

Відео дня

При цьому він не уточнює, хто став покупцем, повідомивши лише, що це група непублічних інвесторів.

"Компанія функціонує в звичайному режимі, будівництва запущені, менеджмент на своїх місцях. Упевнений, Укрбуд і далі буде зберігати лідерські позиції на ринку!", - резюмував Максим Микитась.

Згідно рейтингу найбільших забудовників Києва і Київської області, підготовленого журналом НВ, Укрбуд входить в топ-10 компаній цього ринку.

Відзначимо, що вчора генеральний директор корпорації Укрбуд Олег Майборода також в facebook повідомив про те, що екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. "Він не є більше власником компанії «Укрбуд Девелопмент», яка веде всі об'єкти житлового будівництва в Києві, і не керує ніякими іншими активами «Укрбуд»", - написав Майборода.

Згідно з даними реєстру Міністерства Юстиції України, кінцевим бенефіціаром ТОВ "Укрбуд Девелопмент" є мешканка Кривого Рогу Яна Левенець. Вона також є бенефеціаром ще кількох компаній, пов'язаних з будівництвом. Вона була вказана серед бенефіціарів корпорації "Укрбуд" і минулого року.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X