Екс-міністр фінансів Данилюк: Обіцянки кандидатів знизити ціну на газ – це фейк

28 січня 2019, 18:53

Обіцянки кандидатів у президенти України знизити ціну на газ є фейком, тому що вони не знають, як цього досягнути, заявив екс-міністр фінансів Олександр Данилюк у ефірі Радіо НВ.

"Я впевнений, що всі хочуть, щоби тарифи на газ були знижені. Ніхто не хоче платити високі тарифи. І це емоційно обґрунтовується тим, що ми в Україні видобуваємо газ, і тому тарифи мають бути зниженими. Але я впевнений на 121%, що кандидат, який говорить про це,[...] не розуміє, як цього досягнути", – зазначив екс-міністр фінансів.

Відео дня

За його словами, наслідками цієї дії буде те, що припиниться співпраця України з Міжнародним валютним фондом, а наразі без МВФ країна не зможе існувати, особливо у 2019 році, який є роком виборів.

"Отакі обіцянки, коли люди обіцяють і не знають, як зробити,[...] це можна назвати популізмом, це можна називати фейком. Тому що, коли кандидат знає, що це нереально, але все одно це пропонує, – це є фейк", – зауважив Данилюк.

Крім того, екс-міністр фінансів заявив, що дві ціни на газ – для промисловості та споживачів – створюють можливості для зловживань.

"І хто цим користується? Ті самі, які зараз пропонують знизити ціну на газ, щоб повернутися до старих схем", – додав Данилюк.

Читайте також: Дива не буде. Чи є в України майбутнє держави-експортера газу

Показати ще новини
Радіо НВ
X