Екс-менеджери ПриватБанку подали низку позовів проти держави

20 жовтня 2017, 19:00
Колишні топ-менеджери ПриватБанку, які керували цим банком до націоналізації і були його міноритарними акціонерами, судяться з Мінфіном, ФГВФО, Укрексімбанком та компанією Капітал Стандарт

Про це повідомляє Finbalance .

За позовом проти однієї з компаній, як треті особи фігурують ПриватБанк, Кабмін, Укргазбанк. П'ять позовів подано до суду про визнання угоди недійсною і один про стягнення коштів. Позови подали Олександр Дубілет (екс-голова правління ПриватБанку), Тимур Новіков (екс-перший заступник голови правління), Володимир Яценко (екс-перший заступник голови правління), Юрій Пікуша (екс-заступник голови правління), Тетяна Гур'єва (екс-заступник голови правління) і Людмила Шмальченко (екс-заступник голови правління).

Відео дня

За даними НБУ, на 31 березня 2016 року, Дубілет був власником 2,7249% акцій ПриватБанку, Новиков - 1,3625%, Яценко - 0,3229%, Пікуш - 0,3229%, Гур'єва - 0,2422%, Шмальченко - 0,1614%.

Як повідомлялося, з липня Окружний адмінсуд Києва розглядає справу за позовом Ігоря Коломойського до Нацбанку, Кабміну, ФГВФО і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. У цьому позові екс-співвласник ПриватБанку оскаржить рішення держави про визнання банку неплатоспроможним, про націоналізацію банку і його докапіталізації.

Показати ще новини
Радіо NV
X