Екс-керівник Алчевського меткомбінату очолив ММК ім. Ілліча

11 вересня 2017, 14:51
Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи Метінвест, призначений керівник Алчевського металургійного комбінату (АМК, Луганська обл.) Тарас Шевченко

Про це повідомили в прес-службі компании.

Також зазначається, що працюючий до цього генеральним директором ММК ім.Ілліча Юрій Зінченко буде розвиватися в новому стратегічному напрямках керуючої компанії, де обійме посаду директора з технічного сервісу операційної дирекцій.

Відео дня

ММК ім.Ілліча входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є ЗАТ Систем Кепітал Менеджмент (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг (23,76%).

Тарас Шевченко - заслужений металург України з 40-річним стажем.. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 році Електротехніка та електрообладнання) і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 році Обробка металів тиском).

Трудову діяльність розпочав у Дніпропетровському металургійному заводі ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцовщика до головного інженера - першого заступника генерального директора.

З 2000 по 2002 рік обіймав посаду головного інженера Алчевського металургійного комбінату, а в 2002 році був призначений генеральним директором.

У 2007 році Шевченко отримав звання Героя України - за значний внесок у розвиток металургійної промисловості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X