Екс-керівник Алчевського меткомбінату очолив ММК ім. Ілліча

11 вересня 2017, 14:51
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи Метінвест, призначений керівник Алчевського металургійного комбінату (АМК, Луганська обл.) Тарас Шевченко

Про це повідомили в прес-службі компании.

Також зазначається, що працюючий до цього генеральним директором ММК ім.Ілліча Юрій Зінченко буде розвиватися в новому стратегічному напрямках керуючої компанії, де обійме посаду директора з технічного сервісу операційної дирекцій.

Відео дня

ММК ім.Ілліча входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є ЗАТ Систем Кепітал Менеджмент (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг (23,76%).

Тарас Шевченко - заслужений металург України з 40-річним стажем.. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 році Електротехніка та електрообладнання) і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 році Обробка металів тиском).

Трудову діяльність розпочав у Дніпропетровському металургійному заводі ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцовщика до головного інженера - першого заступника генерального директора.

З 2000 по 2002 рік обіймав посаду головного інженера Алчевського металургійного комбінату, а в 2002 році був призначений генеральним директором.

У 2007 році Шевченко отримав звання Героя України - за значний внесок у розвиток металургійної промисловості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X