Екс-глава НБУ Гонтарева розповіла про свої нові стартапи

20 вересня 2018, 11:19

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева, яка після відходу з посади займалася створенням і запуском медичного стартапу Medikit, свій наступний проект планує реалізувати у сфері освіти.

Про це вона розповіла на 15-му форумі YES, що відбувся у Києві і був організований Фондом Віктора Пінчука, в коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

"Там поки що верхньорівнева концепція. Поки ми тільки говоримо з майбутніми партнерами, як ми це зробимо, тоді як в медичному проекті вже все готово", - зазначила Гонтарева.

Відео дня

Вона підтвердила, що в листопаді планується публічна презентація Medikit.

Екс-глава Нацбанку також уточнила, що тільки з недавнього часу офіційно є главою наглядової ради в цьому підприємстві, проте брала участь в ньому з самого початку.

"Ми з сином це задумали, а я це робила", - зазначила Гонтарева, пояснивши зволікання тривалим звільненням з Нацбанку.


Компанія Медікіт, засновниками якої є син Гонтаревої - Антон Гонтарев, а також Світлана Кириченко, має намір в листопаді 2018 роки запустити медичну комунікаційну платформу для взаємодії пацієнтів, лікарів та інших учасників медичного ринку.

Серед послуг, які планується надавати пацієнтам - онлайн-консультації з лікарями, виклик їх на будинок, запис на прийом, а також збереження всіх медичних даних в єдиному місці.


Валерія Гонтарева була главою Національного банку України з 19 червня 2014 року по 15 березня 2018 року. Вона стала першою жінкою на цій посаді.

Показати ще новини
Радіо НВ
X