Екс-голові банку Контракт повідомили про підозру у незаконному відчуженні майна

12 грудня 2016, 20:17
Київська місцева прокуратура №7 повідомила про підозру колишньому голові правління банку Контракт за фактом зловживання службовими повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

"Встановлено, що екс-голова правління, всупереч рішенню спільного засідання спостережної ради та правління банку, здійснила незаконне відчуження приміщень фінустанови площею понад 1100 кв м, що розташовані на території Подільського району, за ціною на 10 млн гривень нижчою їх реальної вартості", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що за результатами розслідування екс-чиновнику повідомлено про підозру у ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.

Крім того, повідомлено про підозру оцінювачу майна, який без проведення огляду та фотографування зазначених приміщень склав завідомо підроблений звіт про їх вартість. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 358 Кримінального кодексу (складання оцінювачем завідомо підробленого офіційного документа).

Нагадаємо, що Національний банк України визнав банк Контракт неплатоспроможним 6 жовтня 2015 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X