Екс-голова адміністрації президента і екс-міністр інфраструктури створили в Україні інвесткомпанію

6 липня 2017, 18:19
Екс-голова адміністрації президента України Борис Ложкін і колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський створили інвестиційну компанію

За даними держреєстру юросіб Міністерства юстиції, компанія Самаан Капітал зареєстровано 27 травня 2016 року, пише liga.net. Її єдиний акціонер - кіпрська Енсістар лімітед, кінцевий бенефіціар - Борис Ложкін. Директор компанії - Андрій Пивоварський.

Відео дня

Співрозмовник видання, близький до обох бізнесменів повідомив, що компанія поки готується до повноцінного запуску і носить "технічну" назву.

"Юридичну особу заснував Пивоварський ще рік тому, недавно до проекту увійшов Ложкін, і вони думають над зміною назви", - повідомив він.

За його словами, компанія буде займатися інвестиціями в українські та в європейські проекти, злиттями-поглинаннями, операціями з нерухомістю. На перших порах вона буде вкладати кошти Ложкіна, в подальшому планує залучати капітал інституційних інвесторів.

При цьому співрозмовник припустив, що для виходу на європейський ринок компанія буде залучати західних партнерів. До 2019 року Ложкін і Пивоварський розраховують створити інвестиційний фонд, про що оголосять додатково.


Нагадаємо, що Борис Ложкін очолював адміністрацію президента у 2014-2016 роках. Зараз він обіймає посаду секретаря Національної інвестиційної ради. Раніше був засновником і власником медіа-холдингу UMH, який в 2013 році продав групі компаній ВЕТЕК Сергія Курченко.

Андрій Пивоварський у 2014-2016 роках очолював Міністерство інфраструктури України. Раніше працював в інвесткомпанії Dragon Capital і генеральним директором групи компаній Континіум.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X