Еко-маркет подав позов проти Київради через заборону продажу алкоголю

6 грудня 2016, 13:20
Компанія Еко (Київ), що розвиває українську мережу супермаркетів ЕКО-маркет, звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з позовом до Київської міської ради з вимогою скасувати рішення про заборону реалізації алкогольних напоїв на території Києва в нічний час

Про це йдеться в оголошенні, розміщеному в газеті Хрещатик від 6 грудня, передає Інтерфакс-Україна.

Так, судове засідання за позовом компаній ЕКО, Симпатик і Ексім Транс Трейд Фуд (всі - Київ, входять в мережу ЕКО-маркет) про визнання рішення Київради від 22 вересня 2016 року Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі у Києві відбудеться 13 грудня 2016 року.

Відео дня

Нагадаємо, 22 вересня, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів). Рішення набуло чинності 12 жовтня. Як заявляв керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, воно необхідно для зниження рівня вуличної злочинності.

29 листопада, повідомлялося, що Окружний адміністративний суд Києва 1 і 7 грудня розгляне два позови до Київського міськради про визнання протиправним та скасування рішення від 22 вересня 2016 року про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в столиці.


Також 17 березня Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало низку протестних акцій з боку їх власників.

Пізніше Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Київської міської ради про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у тимчасових спорудах торговельного та культурно-побутового призначення (МАФ).

Показати ще новини
Радіо NV
X