Ехо дизельгейта. Volkswagen втратив чверть обсягу продажів у США

2 грудня 2015, 11:12
У листопаді німецький концерн Volkswagen AG скоротив продажі в США майже на чверть на тлі скандалу, що вибухнув через заниження показників викидів у дизельних автомобілях, пише The Wall Street Journal

Зокрема, продажі Volkswagen у США минулого місяця впали на 24,7% - до 23,882 тис. автомобілів. Збут моделі Jetta в США впав у листопаді на 30%, а Passat - на 60%.

У самій компанії пояснюють такі результати припиненням продажу моделей, яких торкнувся дизельний скандал, - загалом майже 500 тис. автівок.

Відео дня

У свою чергу рейтингове агентство Standard & poor's 1 грудня погіршило довгостроковий кредитний рейтинг потерпілого від дизельного скандалу VW з "A-" до "BBB+" з "негативним" прогнозом.

Раніше повідомлялося, що найбільший в світі виробник автомобілів Volkswagen був викритий у фальсифікації результатів вимірів вихлопів своїх дизельних автомобілів в США.

Після скандалу з тестами підрозділ концерну Volkswagen AG, що випускає автомобілі під однойменним брендом, вирішив скоротити інвестиції на 1 млрд євро в рік і зосередиться на екологічно чистих технологіях.

Після скандалу німецька автокомпанія Volkswagen вперше за 15 років понесла збитки в третьому кварталі нинішнього року.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X