Ефективність сервісу таксі Uber поки під питанням - Перша шпальта

12 липня 2016, 18:28
Експерти неоднозначно оцінили вихід на ринок сервісу таксі Uber, йдеться в новому випуску програми Перша шпальта, партнером якої є Новое Время

Так, керуючий партнер ІК AVentures Capital Євген Сисоєв розповів, що вже три роки користується Uber по всьому світу і вважає цю платформу максимально зручною.

"Uber – це, по суті, сервіс, який перетворює виклик таксі на просту задачу. Наприклад, як відкрити кран і отримати гарячу воду", – погоджується з ним керуючий партнер ІК Hybrid Capital Ілля Кенігштейн.

Відео дня

Між тим, голова правління Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк розповів, що в Україні, на його думку, немає місця для Uber. "В Україні стати таксистом може без проблем будь-яка людина. Тінізація ринку – 99%. Ліцензія коштує 1200 гривень, але її і так ніхто не купує. І мінімальні податки, які ніхто не платить в Україні. Таксі в Україні є одним з найдешевших у світі. Тільки в Індії ми можемо бути приблизно за ціною конкурентами", – говорить Антонюк.

Генеральний менеджер компанії Uber в Україні Аркадій Вершебенюк, в інтерв'ю програмі розповів, що його компанія високо оцінює потенціал українського ринку. "Для нас конкурентом тут є все, що надає послуги транспорту. Напевно, ми будемо конкурувати і з громадським транспортом. Ми будемо конкурувати і з тим, що якісь дистанції люди покривають пішки", – заявив Вершебенюк

Крім того, дивіться в програмі сюжет про наслідок зниження акцизного збору на імпорт вживаних автомобілів та інтерв'ю з головою правління компанії Renault Україна Яною Міненко.

А також дискусію про те, чи варто очікувати від прем'єра Володимира Гройсмана радикальної податкової реформи за участю партнера юридичної компанії OMP Ольги Богданової і генерального директора ІК Concorde Capital Ігоря Мазепи.

Завершує випуск рубрика Розбір польотів від спеціального кореспондента ПШ Майкла Щура.

Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое время.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X