Ecolines став власником частини бізнесу українського перевізника

13 лютого 2017, 15:01
Міжнародний автобусний перевізник Ecolines став власником частини бізнесу українського перевізника Автолюкс

Згідно з даними реєстру юридичних осіб, власником компанії ААЗ Трейдінг-Автолюкс, яка є правонаступником компанії ААЗ Трейдінг Ко, стала компанія Норма-А (Латвія) яка, згідно з даними з відкритих джерел, працює під брендом Ecolines, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Кінцевими бенефіціарами компанії Норма-А є Андріс Подгорнийс і Егорс Рибзаменс. Через неї вони також контролюють ТОВ Українські лінії, яка працює в Україні під брендом Ecolines.

Компанія ААЗ Трейдінг Ко, зареєстрована в 1997 році, власником її був Саада Махфуд, який також був відомий як директор Автолюксу. Має "доньку" – ТОВ Автолюкс Експрес Пошта. У 2015 році компанія отримала 142 млн грн чистого доходу та 1,9 млн грн чистого збитку.

Її правонаступник – ТОВ ААЗ Трейдінг-Автолюкс, керівником і власником якої був Саада Махфуд, зареєстровано в серпні 2016 року.

Компанія Українські лінії зареєстрована в 2000 році. Її керівником є зазначений вище Подгорнийс, співвласниками – ТОВ Ельбрус Транс (Київ) та зазначена вище компанія Норма-А. У 2015 році компанія отримала 94,8 млн чистого доходу і 13,5 млн чистого прибутку.

Показати ще новини
Радіо NV
X