Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Дзвінок до ЄС за вітчизняними цінами. Україна створює міжнародний ринок роумінгу з Польщею

21 жовтня 2015, 16:22
285
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Між Україною та Польщею хочуть встановити недорогий роумінг

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), схвалила проект угоди щодо створення міжнародного ринку послуг роумінгу між Україною та Польщею

Згідно з документом, планується створити міжнародний ринок послуг роумінгу між Україною та Польщею на основі тарифів, які будуть максимально близькими до рівня національних, говориться на офіційному сайті комісії.

"Документ запроваджує єдиний підхід до регулювання рівня цін на послуги роумінгу та встановлює норми, спрямовані на підвищення прозорості цін і поліпшення обслуговування абонентів у частині надання інформації щодо тарифів для користувачів послуг роумінгу", - наголошується у повідомленні.

Також угода передбачає проведення низки заходів для вирішення існуючих проблем у прикордонних районах – аби користувачі не отримували зависокі рахунки через випадковий роумінг.

Проект угоди між Україною та Польщею схвалили  у продовження домовленостей, досягнутих під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером (27 серпня 2015 року) в Брюсселі, та за результатами робочого візиту Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до Польщі (9 вересня 2015 року). Наголошується, що рішення Комісії є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України та адаптації українських ринків до стандартів країн-членів Європейського Союзу.

Документ направлять на погодження до Адміністрації Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольного комітету України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України.

Раніше стало відомо, що в ЄС домовились про скасування сплати за роумінг.

НВ

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися