Джек Ма з’явився на публіці вперше з жовтня

20 січня 2021, 09:39

У середу, 20 січня, китайський мільярдер Джек Ма виступив по відеозв'язку на благодійному заході. Це його перший публічний виступ з кінця жовтня минулого року.

Як пише Wall Street Journal, Джек Ма виступив перед вчителями з сільських шкіл під час онлайн-церемонії Ініціативи сільських вчителів. Зазвичай вона проходить в Саньє, курортному місті на півдні Китаю, але цього разу від проведення онлайн-заходу відмовилися. На церемонії 100 вчителів отримали нагороди.

Відео дня

Ма заявив, що він і його колеги вирішили приділяти більше уваги благодійній діяльності в галузі освіти, повідомляє Bloomberg.

«Наполеглива робота для сільського відродження і загального процвітання є обов’язком нашого покоління підприємців», — сказав мільярдер.

Акції заснованої Джеком Ма компанії Alibaba, що котируються в Гонконзі, підскочили на 6%.

Це перший публічний виступ Ма з 24 жовтня минулого року, коли він розлютив чиновників скандальною промовою на фінансовому форумі в Шанхаї. Бізнесмен тоді заявив, що регулятори «зосередилися тільки на ризиках і випустили з уваги розвиток». Він також звинуватив великі китайські банки в «ломбардному мисленні», яке «зашкодило багатьом підприємцям». Запис його виступу активно поширювали в китайських соціальних мережах. Користувачі захоплювалися Джеком Ма за те, що він насмілився висловитися.

Виступ розлютив керівництво Китаю. Глава КНР Сі Цзіньпін особисто прийняв рішення про призупинення первинного публічного розміщення Ant Group. IPO заснованого Джеком Ма фінансового гіганта мало стати найбільшим в історії. Крім того, Державна адміністрація з ринкового регулювання оголосила про початок антимонопольного розслідування щодо Alibaba.

Показати ще новини
Радіо НВ
X