Джек Ма обмінюється малюнками з головою Softbank

9 лютого 2021, 15:15

Китайський мільярдер Джек Ма і генеральний директор компанії SoftBank Масайосі Сон обмінюються малюнками.

Про це Масайосі Сон розповів в понеділок, представляючи фінансові результати заснованої ним компанії SoftBank Group Corp за жовтень-грудень 2020 року, пише BBC.

В ході презентації Сона запитали, чи підтримує він зв'язок з Джеком Ма, який майже не з'являється на публіці з жовтня 2020 року.

Відео дня

Голова SoftBank розповів, що Джек Ма любить малювати і ділиться з ним своїми ескізами.

«Так що це не завжди про бізнес, але ми спілкуємося про наші захоплення або просто передаємо привіт і так далі. Так що такого роду обмін відбувається», - сказав Сон.

Масайосі Сон і Джек Ма давно дружать і входили до рад директорів компаній один одного. SoftBank був одним з перших інвесторів в Alibaba, вклавши в компанію $20 млн доларів в 2000 році, коли вона була маловідомою. SoftBank належить майже 25% акцій китайського гіганта в сфері електронної комерції.

20 січня Джек Ма вперше з жовтня 2020 року взяв участь у публічному заході. У жовтні мільярдер розлютив китайських чиновників скандальною промовою на фінансовому форумі в Шанхаї. Він тоді заявив, що регулятори «зосередилися тільки на ризиках і випустили з уваги розвиток». Джек Ма також звинуватив великі китайські банки в «ломбардному мисленні», яке «зашкодило багатьом підприємцям». Запис його виступу активно поширювали в китайських соціальних мережах. Користувачі захоплювалися Джеком Ма за те, що він насмілився висловитися.

Виступ розлютив керівництво Китаю. Голова КНР Сі Цзіньпін особисто прийняв рішення про призупинення первинного публічного розміщення Ant Group. IPO заснованого Джеком Ма фінансового гіганта мало стати найбільшим в історії. Крім того, Державна адміністрація з ринкового регулювання оголосила про початок антимонопольного розслідування щодо Alibaba.

За даними ЗМІ, фінтех-гігант Ant Group уже знайшов спільну мову з китайськими регуляторами і перетвориться в фінансову холдингову компанію з аналогічними банківським вимогами до капіталу.

Показати ще новини
Радіо NV
X