Концептуальний проект. Українська компанія показала, як звичайні купе в поїздах перетворити в двоповерхові - фото

16 листопада 2020, 16:28

Оптимізувати простір купе пропонується за рахунок максимального використання простору верхньої частини вагона.

Компанія Міжнародне ділове співробітництво з Дніпра, яка займається розробкою та виготовленням кабін локомотивів, трамваїв і інтер'єрів вагонів, підготувала проект, який може оптимізувати простір в купейних вагонах пасажирських поїздів, повідомляє ЦТС.

Відео дня

«Ми подивилися на пасажирський вагон, те, як він влаштований, і подумали, що там є, що удосконалити. Зокрема, ми вважаємо, що в купейних вагонах доступ пасажирів до полиць другого рівня дуже складний і небезпечний. І сама по собі конструктивна схема в купейних вагонах може бути дещо оновлена і може стати більш привабливою для пасажирів», — сказав гендиректор компанії Ігор Теличко.

ЦТС
Фото: ЦТС

За його словами, компанією було поставлено завдання зробити все зміни в рамках габаритних розмірів експлуатованих сьогодні кузовів вагонів.

«Так народився концептуальний проект з робочою назвою sleepbox. На цей момент опрацьовано всі ергономічні схеми і побудований повномасштабний макет. Проведено натурні випробування з „пасажирами“. З подивом виявили, що наш проект викликає непідробний інтерес у молоді», — розповів Теличко.

ЦТС
Фото: ЦТС
ЦТС
Фото: ЦТС

Також він поінформував, що компанія оформила заявку на відповідний патент. Фірма приступила до підготовки пропозиції для інвесторів і зацікавлених організацій в реалізації цього проекту.

ЦТС
Фото: ЦТС
ЦТС
Фото: ЦТС

Оптимізувати простір пропонується за рахунок максимального використання простору верхньої частини вагона, таким чином купе можна перетворити в двоповерхове. Місце для ніг пасажирів верхнього поверху пропонується забезпечити за рахунок зниження рівня підлоги другого поверху в місці перестінку купе нижнього рівня.

Показати ще новини
Радіо NV
X