Дві найбільші українські мережі АЗС запідозрили у змові

22 грудня 2017, 11:34
Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розслідування за підозрою у змові операторів автозаправних станцій ОККО і WOG

Про це повідомили в прес-службі регулятора.

Так, під час дослідження цінової ситуації було виявлено факти однонаправленого встановлення та підтримання роздрібних цін на бензини та дизельне паливо на однаковому рівні мережами ОККО та WOG.

Відео дня

У Комітеті заявили, що у 2017 році було зафіксовано більше 10 таких випадків, що може бути обумовлене відповідними антиконкурентними узгодженими діями компаній.

“У зв’язку з цим, 21 грудня 2017 року Комітет розпочав розгляд справи за ознаками вчинення OKKO Рітейл і WOG Рітейл порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій”, - відзначили у АМКУ.


Мережа АЗС під брендом WOG, що входить до групи компаній Континіум, є найбільшою в країні та налічує понад 500 комплексів у всіх областях, а також 32 нафтобази. Зараз WOG контролюють бізнесмени Степан Івахів, Сергій Лагур і діти загиблого Ігоря Єремєєва - Роман і Софія.

OKKO Group - холдинг компаній, головною компанією якого є Концерн Галнафтогаз. Останній є оператором мережі АЗК ОККО. До його складу входить близько 440 АЗК. Основним власником компанії є бізнесмен Віталій Антонов.


Показати ще новини
Радіо НВ
X