Два стільникових оператора вирішили розширити 3G-мережі у прифронтові райони

10 жовтня 2016, 13:51
Компанії Vodafone і Київстар запланували інвестиції для будівництва 3G-мереж в Донецькій і Луганській областях – у містах, прилеглих до зони АТО

Про це заявили представники компаній, передає ЛІГА.net.

Будівництво планують завершити до кінця року.

"Плани запусків мереж 3G в містах зони АТО залежать від термінів видачі дозвільних документів на використання радіоелектронного обладнання. У жовтні Київстар запустить в комерційну експлуатацію 3G в Краматорську і Слов'янську. До кінця 2016 року також плануються запуски ще в 5 містах регіону", – пояснили в прес-службі Київстару.

Відео дня

На сьогоднішній день в Україні поки залишаються 3 обласних центру (Житомир, Черкаси, Запоріжжя), де оператори досі не запустили 3G-мережі. Це пов'язано з тим, що в цих місцях до цих пір не вирішено питання щодо впливу конверсії (переклад військових засобів зв'язку в альтернативні діапазони). Як уточнили в компанії Vodafone, є шанс, що 3G в Запоріжжі вдасться запустити до кінця року. У Київстару поки немає точних термінів, коли закінчиться конверсія.

Раніше повідомлялося, що трійка найбільших стільникових операторів без участі держави вирішила перерозподілити ефір, що наблизить їх до запуску четвертого покоління.

Також, в березні стало відомо, що мобільний зв'язок "третього покоління" менш ніж за рік охопив 380 міст України.

Показати ще новини
Радіо NV
X