Два дистриб'ютора французької фармкомпанії програли мільйонну суперечку в Україні

19 грудня 2017, 16:01
Господарський суд Києва підтвердив законність накладення штрафів Антимонопольним комітетом України (АМКУ) на українсько-естонське фармацевтичне підприємство Оптима-Фарм. Крім того, Київський апеляційний господарський суд підтвердив аналогічне рішення АМКУ до фармкомпанії БаДМ

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Загальна сума штрафів для цих двох компаній склала близько 1,2 млн грн.

Нагадаємо, що в кінці вересня 2016 року АМКУ оштрафував французьку фармкомпанію Сервье Україна на 1,7 млн грн, а також її дистриб'ютора, українсько-естонське спільне підприємство Оптима-Фарм, Лтд. - на 179 тис. грн за узгоджені антиконкурентні дії по встановленню контролю над ринками лікарських препаратів.

Відео дня

Також АМКУ оштрафував українських дистриб'юторів компанії Серв'є Україна - БаДМ - на 902,6 тис. грн, А'СТА - на 423,5 тис. грн, Альба Україна - на 399,9 тис. грн, і Людмила-Фарм - 25,7 тис. грн за антиконкурентні дії у сфері держзакупівель.

Компанії Сервье Україна, Оптима-Фарм і БаДМ не погодилися із зазначеним рішенням Антимонопольного комітету і оскаржують його в суді.

Крім того, в листопаді 2017 року АМКУ оштрафував три компанії за антиконкурентні узгоджені дії сумарно майже на 140 млн грн. Так, компанія Санофі-Авентіс Україна оштрафована на суму 69,5 млн грн, компанія БаДМ отримала 28,7 млн грн штрафу, Оптима-Фарм - більш ніж 40 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X