Два банківських гіганти Німеччини задумалися про злиття - ЗМІ

8 червня 2018, 13:16

Голова наглядової ради Deutsche Bank Пол Ахляйтнер провів переговори з акціонерами банку з питання злиття з конкурентом Commerzbank.

Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Крім того, агентство зазначає, що останні місяці Ахляйтнер обговорював злиття банків з інвесторами та високопоставленими чиновниками в уряді Німеччини. Однак жодних офіційних обговорень між банками поки не було.

Відео дня


Commerzbank - банківський концерн Німеччини. Активи становлять близько €600 млрд, банк є другим в Німеччині за величиною активів.


Також Bloomberg відзначає, що головною перешкодою на шляху до угоди є знижена вартість акцій Deutsche Bank. Інвестори вважають, що злиття з Commerzbank може привести до розведення акцій, а також "потенційно спровокувати необхідність докапіталізації і значні списання коштів".

Один зі співрозмовників агентства стверджує, що банки вже обговорювали злиття влітку 2016 року, але в підсумку вирішили відмовитися від угоди.


Deutsche Bank - найбільший за кількістю працівників і суми активів фінансовий конгломерат Німеччини. Правління банку розташовується у Франкфурті-на-Майні.


Нагадаємо, що Deutsche Bank останніх три останні роки закінчував зі збитками. Так, за підсумками 2017 го чистий збиток компанії склав €512 млн. Наразі банк поступово виходить з американського ринку акцій, скорочує свою присутність на Близькому Сході, в Африці та Центральній Європі.

Показати ще новини
Радіо NV
X