Дуров розповів, як обійти блокування Telegram

13 квітня 2018, 19:04

Мессенджер Telegram планує використовувати вбудовані методи обходу блокувань, які не вимагають від користувачів дій.

Про це заявив творець месенджера Павло Дуров, передає РБК.

Дуров додав, що "100% доступність сервісу без VPN не гарантована", а "в перші години блокування сторонні VPN/Proxy-сервіси можуть бути перевантажені і з великою ймовірністю будуть працювати повільно".

Відео дня

Крім того, він додав, що Telegram "збереже можливість централізовано розсилати повідомлення всім російським користувачам, інформуючи про розвиток ситуації". Творець месенджера також порадив не видаляти і не встановлювати заново месенджер.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 6 квітня, Роскомнадзор повідомив, що направив до суду позов про блокування Telegram. Причиною подачі позову є те, що Telegram не виконав вимоги закону про надання ФСБ ключів для дешифрування повідомлень.

2 квітня керівник міжнародної правозахисної групи Агора, яка представляє месенджер в судах, Павло Чиков повідомив в своєму Telegram-каналі, що представники месенджера повідомили Роскомнадзор про те, що вимоги ФСБ нездійсненні.

Сьогодні, 13 квітня, стало відомо, що суддя Таганського суду Москви Юлія Смоліна задовольнила позов Роскомнадзора і постановила заблокувати месенджер Telegram на території Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X